joomla 1.6

Apie gamintoją

  PER EKO bendrovė pradėjo  kietojo kuro katilų gamybą nuo 2002 metų. Bendrovės  prioritetas yra nuolat gerinti savo produktus taip, kad patenkinti visus klientų lūkesčius. Išskyrus kuro naudojimo efektyvumo ir katilų funkcionalumo, vis didesnę reikšmę turi aukštas naudojimo komfortas, stabilios temperatūros išlaikymas pastate, nuolatinio deginimo laikotarpio pailgėjimas ir kenksmingų medžiagų į atmosferą išmetimo sumažinimas.

Geltonųjų PER EKO  katilų projektavimo etape ypatingas dėmesys skirtas jų aukštajam funkcionalumui, patikimumui ir žemai eksploatacijos kainai.

Šiuolaikines katilo konstrukcijos leidžia sumažinti degalų sąnaudas iki 30% atsižvelgiant į tradicinius sprendimus.

Techniniai sprendimai testuojami mūsų labaratorijose, yra užpatentuoti. Reguliarių tyrimų, laboratorinių bandymų dėka PER EKO katilai pasižymi aukštu efektyvumu (t.y. ilgesnis darbas be kuro papildymo).

Stengiames kad būtų patenkinti visi vartotojų lūkesčiai, tiek kainos tiek funkcionalumo atžvilgiu. Platus PER EKO katilų asortimentas siūlo paprastų bei naujoviškų konstrukcijų katilų, kurie yra vieni iš pigiausių eksloatacijoje ir  pasižymi aukštu naudojimo komfortu.

www.krosneliupasaulis.lt

 

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti Jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Paspaudę mygtuką ''Sutinku'' arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą su slapukų naudojimų. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus.

Sutinku